Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Przetasowanie || Biznesy powracają!
Dodane przez Piterus dnia Maj 01 2015 15:40:42
Yo.
Powrotem bym tego nie nazywał bo za krótko mnie nie było - z resztą sytuację z przyzwyczajenia śledzę na bieżąco. Do sedna newsa: jeden z głównych administratorów - eXe^ ponoć wyjeżdża na jakiś czas i nie będzie go można spotkać w internetach. Zbiegło się to z wywaleniem za nieaktywność paru osób, moim odejściem i zagmatwaniem z masterlistą LU, co z kolei prawdopodobnie ma związek z wyłączeniem masterlisty 0.3 - starszej wersji VCMP. Z tego powodu w naszym staffie doszło do pewnych roszad:
- Nieaktywni Maychal i Theremin, a wcześniej Waluta stracili swoje lvl'e na rzecz Genesisa i Vandiego, którzy ostatnio pokazywali spore zainteresowanie sprawami naszego serwera i nie tylko. Obu panów mianował eXe^ przed swoim "odejściem" (o tym za chwilę) i była to jak najbardziej słuszna decyzja.
- Fox zostaje na swoim lvlu z racji, że poprawił nieco swoją aktywność.
- Wrzosio został mianowany na Head Admina - zasadniczo był nim już wcześniej, teraz to tylko takie jakby potwierdzenie. Do tego jest naturalnym wsparciem Rww, więc lajt. Z eXe^ zobaczymy jak się sytuacja rozwinie. Na ten moment jako właściciel hostu i współtwórca serwera również zachowuje swój lvl.
- Rww wiadomo. Prócz tego na najwyższy lvl powróciłem także ja i niech tak jest, a zobaczymy co będzie dalej. Na ten moment ten zabieg był potrzebny by ogarnąć parę spraw "od środka", a z aktywnością w graniu pewnie będzie jak zakładałem wcześniej, czyli w praktyce będę tylko jakby się działo coś większego.

Druga sprawa, serwer znikł z masterlisty i nie wiadomo do końca co jest tego powodem. Być może ma to jakiś związek z VCMP, o czym wspomniałem wyżej. W wolnej chwili Rww ogarnie czy na pewno wszystko działa jak powinno, a jeśli nie to będzie trzeba interweniować u twórców.
Naprawione!

Tymczasem tyle.@RwwpL:

Chciałbym poinformować że biznesy powracają na serwer, i są już w 80% skończone (aktualnie nie można tylko współdzielić komuś biznesu).
Rozszerzona zawartość newsa